Usługi wirtualnego biura

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Usługi wirtualnego biura nie ograniczają się do adresu rejestracyjnego. Z tego powodu w obecnych czasach przedsiębiorcy oczekują dodatkowych usług potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Firmy z tej branży znacznie częściej oferują także usługi księgowe oraz wszystkie inne usługi potrzebne do prowadzenia biznesu. Częstą praktyką jest oferowanie usługi innych firm w modelu sprzedaży krzyżowej. Tego typu rozwiązanie pozwala na utrzymania klienta w jednej grupie biznesowej. Dzisiaj sprawdzamy jakie usługi najczęściej oferuje się w ten sposób.

Usługi wirtualnego biura – księgowość

Najlpopularniejszą usługą sprzedawaną przez wirtualne biura jest usługa prowadzenia księgowości. Wynika to z faktu częstego otrzymywania dokumentacji księgowej. Dokumentacji takiej nie przesyła się ponownie przez klienta do firmy księgowej. Firma może sie tym zająć natychmiastowo. Ponadto dodatkową korzyścią jaka pojawia się w takim modelu obsługi jest ciągłe monitorowanie dokumentacji księgowej pod względem zobowiązań podatkowych. Księgowość prowadzona na miejscu jest zdecydowanie lepiej zorganizowana niż taka, która odbywa się poprzez ciągłe wysyłanie dokumentacji drogą mailową. W wyniku tego nadmierna ilość korespondencji mailowej w łatwy sposób może doprowadzić do braku przejżystości dokumentacji.

Usługi wirtualnego biura

Zobaczcie nasze usługi:

Marketing

Marketing jest elementem, bardzo potrzebnym każdej firmie ze względu na ciągłą presję sprzedażową. Sprzedaż połączona z marketingiem to główny element biznesu zorientowanego na sukces. Jest jak paliwo, które wzajemnie sie napędza z ogniem. Firmy oferujące adres rejestracyjny coraz częściej sprzedają swoim klientom reklamę na ich własnych stronach. Co więcej dobrym przykładem jest nasza firma, która udostepnia tego typu usługę naszym klientom. W wyniku tego korzystając z usługi adresu rejestracyjnego możemy wam pomóc wygnerować ruch w internecie.

Usługi wirtualnego biura – wsparcie IT

W przypadku naszej firmy możemy wam pomóc z podstawowym wsparciem IT pozwalającym na ograniczenie kosztów. Mamy świadomośc wzrostu kosztów utrzymania infrastruktury IT. Z tego też podowu oferujemy naszym klientom wsparcie w zakresie elementów powtrzalnych pomiędzy naszymi klientami. Na zakończenie prostym przykładem jest tutaj utrzymanie infrastruktury IT. Należy pamiętać, że bardzo często łączymy tę usługę razem z usługą marketingu internetowego i SEO.

Artykuły na temat podatków:

Podatek – rodzaje deklaracji PIT

Czy podatek może się przedawnić ?

Zmiana zasad poboru zaliczek – podatek PIT

Odroczony podatek dochodowy

Użyczenie nieruchomości a podatek VAT

Podatek liniowy – czy to się opłaca?

Czy spółka musi płacić podatek VAT?

Zaliczka na podatek dochodowy

Podatek dochodowy — najważniejsze informacje

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top