Regulacja Bitcoina – Atak Unii Europejskiej na Bitcoina – czy jest słuszny i skąd się bierze?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Regulacja Bitcoina powraca do w kuluarach unii europejskiej od wielu lat. Czy tym razem ue podejmie realne kroki mające na celu pełną regulację kryptowalut?

Grupa zgorzkniałych, pokręconych analfabetów komputerowych w oblężonej Unii Europejskiej zdołała przekonać Radę Europejską, że Bitcoin jest pieniądzem. Przekonali wszystkich, że portfele Bitcoin są rzeczywistymi portfelami, które przechowują rzeczywiste salda pieniędzy i że powinny być regulowane. Jest to oczywiście całkowite szaleństwo i pomysł zrodzony z głębokiej ignorancji.

Ponieważ nie jest możliwe prowadzenie racjonalnej argumentacji z takimi ludźmi, należy sformułować i wdrożyć inną, lepszą strategię. Strategię metodycznego postępowania z tymi agresywnymi typami. Zafiksowali się na idei, że bitcoin to pieniądz i z ziarna tej błędnej idei otworzono monstrualną puszkę Pandory zła.

Regulacja bitcoina – czy sprawa jest tak oczywista?

Opinia ta jest niezwykle kontrowersyjna. Jakkolwiek portfele nie przechowują pieniędzy, przechowują aktywa które mają wymienialną wartość monetarną. Jest to sprzeczne z wcześniejszymi stwierdzeniami ze środowisk zajmujących się kryptowalutami. Zawsze określali oni bitcoin jako walutę, które docelowo zastąpi pieniądze.

“Bitcoin nie jest pieniądzem. Jeśli szukasz “zgodności”, prosisz o kłopoty. Ludzie, którzy chcą zobaczyć powszechne i szybkie przyjęcie Bitcoina, nie powinni szukać ścisłych regulacji i błogosławieństwa.” – Beautyon

Tego typu stwierdzenia wydają się być sprzeczne z poprzednimi. Wygląda na to że kiedy pojawia się sprawa opodatkowania bitcoin nagle przestaje być pieniędzem. Oczywiście kiedy pojawi się pytanie możliwości wykorzystania go do zabezpieczenie zobowiązań, zacznie być pieniędzem. Tego typu dyskusja tym bardziej potwierdza potrzebę regulacji tego typu aktywów.

Aby uniknąć nieetycznych ataków dryblujących geriatrów w Stanach Zjednoczonych i urojonych socjalistów z UE, twórcy oprogramowania portfeli Bitcoin muszą opracować strategię, aby pozostać poza celownikiem tych właśnie błędnych aparatczyków piekielnie zainteresowanych zniszczeniem biznesów Bitcoin.

Każde prawo, które dotyka Bitcoin używa zwodniczego języka jako definicji i pretekstu. Te definicje pochodzą od pościgowców, a nie informatyków czy programistów. Poprzez ponowną kontekstualizację portfeli Bitcoin, możliwe będzie całkowite uniknięcie naporu zniszczenia planowanego przez prawodawców UE i USA.

Oto jak to się robi.

Twórcy portfeli Bitcoin, całkiem naturalnie, skupili się na wykorzystaniu konwencji pieniężnych, aby przetłumaczyć to, co dzieje się pod maską na coś, co zwykli ludzie mogą zrozumieć. Nie ma “zarządzania monetami” lub informacji UTXO wyświetlanych użytkownikom w portfelach Bitcoin klasy konsumenckiej: BlueWallet, Wallet of Satoshi, Samourai, Pine, Phoenix, Muun; wszystko to jest ukryte, ponieważ nie jest przydatne dla konsumentów.

Artykuły na temat podatków:

Podatek – rodzaje deklaracji PIT

Czy podatek może się przedawnić ?

Zmiana zasad poboru zaliczek – podatek PIT

Odroczony podatek dochodowy

Użyczenie nieruchomości a podatek VAT

Podatek liniowy – czy to się opłaca?

Czy spółka musi płacić podatek VAT?

Zaliczka na podatek dochodowy

Podatek dochodowy — najważniejsze informacje

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top