Xana Metaverse

wirtualnebiuropoznan.pl - xana metaverse
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Xana Metaverse: Od Japonii po świat, na nowo zdefiniowana przestrzeń wirtualna

XANA to sidechain Ethereum zbudowany na zamówienie dla Metaverse. Kompatybilny z wszystkimi popularnymi portfelami, połączony z wszystkimi głównymi blockchainami

Dubaj, ZEA, 21 czerwca 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Xana Metaverse to projekt, który nadchodzi, aby zrewolucjonizować przestrzeń wirtualną. Dzięki platformie na smartfony, PC i VR, użytkownicy mogą stać się własnymi awatarami. Awatarami świadczącymi różne usługi, aby stworzyć styl życia, a nawet strefy ekonomiczne. Rewolucja, którą przynoszą, polega na tym, że do tej pory, niezależnie od tego, jak bardzo ktoś grał w przestrzeni wirtualnej lub przebierał się w twój awatar, nie prowadziło to do biznesu ani zysków. Teraz, dzięki Xana Metaverse, nadejdzie czas, kiedy granie w przestrzeni wirtualnej przyniesie korzyści. Tworzenie samej przestrzeni i tworzenie rzeczy, które awatary noszą, będzie prowadziło do działalności gospodarczej.

Polecane artykuły:

Łatwość biznesu w Polsce

Praca Zdalna

Zyski bankowe

Xana Metaverse: Od Japonii do świata, na nowo zdefiniowana przestrzeń wirtualna

Ten nowy wirtualny świat ma wbudowany kreator awatarów posiada wiele możliwości. Umożliwia użytkownikowi bycie kimkolwiek chce wyglądać i kupowanie kolekcji, gdy ta spadnie. Poza tym wirtualne ziemie z weryfikowalną własnością mogą być handlowane z innymi użytkownikami, wynajmowane dla twórców do budowy świata. Twórca projektu, Rio Takeshi Kubo, mówi, że ważne jest, aby tworzyć cyfrowe aktywa w wirtualnej przestrzeni. Stworzył nawet rynek, aby to zrobić, w szczególności, Xanalia.

Jedną z rzeczy, która pomogła uruchomić projekt, był postęp wirtualnych wydarzeń z powodu pandemii z ostatnich kilku lat. Ponieważ prawdziwe wydarzenia zostały ograniczone, deweloper projektu, Rio, zobaczył sposób, aby zobaczyć to pozytywnie jako okazję do ponownego rozważenia pokazu mody. Widzi w tym nowy sposób wyrażania siebie i komunikacji. Jego pomysł polega na tym, że osoba będzie mogła zobaczyć pokaz i zrealizować zakup natychmiast tam, za pomocą jednego kliknięcia awatar użytkownika będzie przymierzał ubrania, które właśnie zobaczył na pasażu. Wierzy, że cyfrowa moda przyniesie historyczne zmiany w modzie.

Dla tego wielkiego projektu Xana zbiera obecnie fundusze, które pomogą w rozwoju społeczności. Z pomocą i współpracą DAOMaker (Decentralized Autonomous Organization), która pomaga w uruchamianiu projektów, mają już 3648 inwestorów uczestniczących poprzez stawianie funduszy o łącznej wartości 66 milionów dolarów.

Ciąg dalszy opowieści

Celem Xana jest zapewnienie całej infrastruktury niezbędnej do nadejścia tego nowego typu metaverse. Ich obietnicą jest stworzenie zdecentralizowanego metaverse, które jest naprawdę własnością użytkowników. Dzięki temu wspaniałemu partnerstwu, zbiórka funduszy pozwoli każdemu stopniowo stać się częścią Xana metaverse i stworzyć niezależną przyszłość własnymi rękami.

O XANA metaverse

XANA to sidechain Ethereum zbudowany na zamówienie dla metaverse. Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi portfelami, połączony ze wszystkimi głównymi blockchainami i już przyjęty przez największe instytucje i globalne marki. Xana obecnie rozszerza swoją działalność na Japonię, szukając możliwości rozwoju biznesu, takiego jak wirtualizacja.

Artykuły na temat podatków:

Podatek – rodzaje deklaracji PIT

Czy podatek może się przedawnić ?

Zmiana zasad poboru zaliczek – podatek PIT

Odroczony podatek dochodowy

Użyczenie nieruchomości a podatek VAT

Podatek liniowy – czy to się opłaca?

Czy spółka musi płacić podatek VAT?

Zaliczka na podatek dochodowy

Podatek dochodowy — najważniejsze informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *